Panele słoneczne z regulatorem

Często w dzisiejszych czasach wolne chwile wykorzystujemy udając się w mało dostępne miejsca uciekając od miejskiego zgiełku. W ramach wypoczynku opuszczamy miasto i udajemy się na łono natury aby naładować się pozytywną energią w ciszy i spokoju. W takich miejscach zazwyczaj doskwiera nam brak prądu. Niesamowitą wygodą, w czasach których żyjemy są min. baterie słoneczne z regulatorem, które daje nam nieustanny i niezależny od miejsca, dostęp do prądu. Panele słoneczne z regulatorem dają nam możliwość przetworzenia promieni słonecznych w energię, którą możemy wykorzystać do naładowania np. telefonu, laptopa, na jachcie, na środku jeziora podczas wypoczynku.

Baterie słoneczne z regulatorem – zastosowanie

Panele fotowoltaiczne z regulatorem to urządzenie dedykowane jest do pracy z akumulatorem żelowym, kwasowym oraz AGM. Wysokiej jakości regulator w panelach słonecznych  ma za zadanie zapobiec min. zwarciu,  przeładowaniu i rozładowaniu baterii słonecznej. Regulator na panelach słonecznych jest wyposażony w wejscie USB co daje możliwość podłączenia do niego urządzeń mobilnych i częste zastosowanie znajduje np na kamperach jak i wcześniej wspomnianych jachtach.

Zajmujemy się dystrybucją Paneli słonecznych monokrystalicznych od 2009 r. Nasze baterie słoneczne z regulatorem dostarczamy do klientów indywidualnych, gmin, szkół, firm prywatnych, instalatorów, Instytucji i Organizacji państwowych itp. Zachęcam do kontaktu z nami.

Zestawy 12V