Panel solarny 55W Maxx

Panel solarny 55W Maxx

Kod produktu P0103

Panel fotowoltaiczny 55W z serii MAXX jest wysokowydajnym panelem zbudowanym z niezawodnych ogniw monokrystalicznych o wysokiej trwałości. Doskonale nadaje się do pracy na otwartej przestrzeni w każdych warunkach pogodowych. Pojedynczy panel o mocy 50 W jest przeznaczony do ładowania akumulatorów o pojemności d 18 do 33 Ah.

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h

Ilość:
Cena: 239.00 PLN

Panel słoneczny 55W Maxx to produkt o wysokiej niezawodności, zaprojektowany do długotrwałego użytku na zewnątrz w dowolnym środowisku. Moduły z serii MAXX do produkcji prądu wykorzystują wysokowydajne monokrystaliczne ogniwa słoneczne. Moduł fotowoltaiczny 55W Maxx przeznaczony jest do zasilania akumulatorów o pojemności 18-33Ah. Kolor ramy czarny lub srebrny. Przy zakupie baterii słonecznej otrzymują Państwo konektor szeregowy typu MC4 gratis. Kolor ramy czarny lub srebrny.

 

Panele monokrystaliczne wykonane są z krzemu, który posiada uporządkowaną strukturę, przez co uzyskuje większą sprawność i wydajność. Oznacza to, że tę samą energię można wytworzyć na mniejszej powierzchni. Dzięki temu moduły monokrystaliczne mają nieznacznie większą sprawność, niż panele polikrystaliczne. Dla przykładu panele polikrystaliczne mają sprawność rzędu 16%, a monokrystaliczne oscylują w granicach 18%. Z uwagi na te właściwości są one także nieco droższe niż panele polikrystaliczne.

Ogniwa paneli monokrystalicznych mają kolory od ciemnoniebieskich do czarnych. Produkcja ogniwa monokrystalicznego trwa dłużej, wymaga wyższych temperatur, ale dzięki temu zyskujemy większą sprawność ogniwa.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy panele monokrystaliczne o mocy od 5W do 320W (w ramach jednego modułu). Tak szeroki wybór pozwala na elastyczne podejście do indywidualnego zapotrzebowania Klienta. Zakres oferty sprawia, iż panele monokrystaliczne oferowane u nas świetnie sprawdzą się między innymi do zasilania oświetlenia oraz urządzeń elektrycznych - zarówno w domach, jak i firmach czy szkołach.

Model 55W MAXX
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa [W] 55
Tolerancja mocy [%] +3
Napięcie mocy Max: Vmp [V] 18,5
Prąd Max: Imp [A] 2,97
Napięcie jałowe Voc [V] 22,2
Prąd zwarcia: Isc [A] 3,27
Długość [mm] 640
Szerokość [mm] 540
Głębokość [mm] 30
Waga [kg] 3.6
Terminal MC4
Rama Anodyzowane aluminium
Szyba Szkło hartowane o wysokiej przeźroczystości, grubość 3,2mm

Moduł fotowoltaiczny objęty jest 4-letnią gwarancją w zakresie jakości wykonania. Dodatkowo udzielamy 25 lat gwarancji energetycznej, co oznacza, iż po upływie tego okresu panel zachowa sprawność na poziomie 80% mocy nominalnej.

Uwaga: Ułożenie ogniw na baterii słonecznej może różnić się od przedstawionego na zdjęciu

Bezpieczeństwo przesyłki

Panel słoneczny zapakowany jest w gruby karton. Na rogach umieszczone są narożniki kartonowe w celu dodatkowego zabezpieczenia podczas transportu.

Firma kurierska 22.14 zł
Przesyłka paletowa 227.55 zł
Pobranie 24.60 zł
Odbiór osobisty 0.00 zł